Hakkımızda

Hijyenik Geçiş Çözümleri

Toplu alanlarda hijyenin korunması için üzerimize düşeni yapıyoruz..

MED Pazarlama LTD. ŞTİ.

Med Pazarlama PVC Doğrama Cam San. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında İsmail Aysu ve Sevil Aysu ‘nun firmayı devir almaları ile birlikte firmamız dahada güçlenmiştir. Firmamız ilk yıllarında interpen üretici bayiliğini yapmıştır 1997 yılında ülkenin en iyi firmalarından biri olan adopen ile anlaşma yaparak Kocaeli bölge üretici bayiliğini almış halen adopen ile çalışmaya devam etmektedir.

Ayrıca firmamız 2008 yılında dünya çapında sınıfının en iyisi olan dorma şirketi ile anlaşma yaparak Kocaeli bölge bayiliğini de almıştır. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek alüminyum, pencerece, kapı güvenlik sistemleri otomatik kapı gibi üretimlerimiz ile müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz.

İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde olarak en iyiyi yapma gayreti içerisindeyiz. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayan devam edeceğiz.  Kalite ve güvenin buluştuğu nokta Med pazarlama

Neden Biz ?

Müşteri memnuniyetinin kalıcı olması için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, gerektiğinde ürün geliştirme ve belgelendirme çalışmaları yapılır.

Bizim için önemli olan sizin memnuniyetinizdir.